Valiant

Laurann Dohner Wydawnictwo: Ellora's Cave Cykl: New Species (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781419936005
Science Fiction Romance Paranormal +18

Póki co najfajniejsza z serii :) bardzo ciekawe postacie i przede wszystkim wartka akcja głowni bohaterowie z poczuciem humoru świetne dialogi polecam

Odnoszę wrażenie, że z każdą kolejną częścią ta seria podoba mi się jeszcze bardziej :)
Tym razem trzecia mieszana para - Valiant (taaak ten "dzikus" z dzikiej strefy) i Tammy.
Val na początku ogromnie przeraził naszą małą drobną ludzką kobietę, ale niedługo później zdecydował, że będzie jego.
Tym razem mamy kotowatego samca, który jest zdecydowany na to czego chce.
Gdy...

;* czytałam i czytałam... nie mogłąm sie oderwać

3 tom serii, który przenosi akcję do Rezerwatu. Czyta się szybciutko, gorąco polecam.

Uwielbiam czytać o tych skrzywdzonych mężczyznach którzy odnajdują swoje wybranki, a zwlaszcza sposób w jaki je kochają. Są władczy i opiekuńczy tak jak Valiant. Był sceptycznie nastawiony do związku z ludzką kobietą do momentu gdy spotkał jedną z nich. Totalnie stracił dla niej głowę. Genialna książka. Polecam

polecam

Nie ukrywam, że rozpoczynając swoją przygodę z tą serią spodziewałam się harlequino-podobnego gniota z gatunku paranormal. A tu każda kolejna część przedstawia coraz ciekawiej wykreowany świat urban fantasy z domieszką (a nie przewagą) erotyki.

Chociaż gdzieś tam z tyłu głowy mam lekki niesmak co do ciągot autorki do ukazywania erotyzmu tych 'zwierzęcych' postaci, to...

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Valiant to naprawdę potężny sukin...kot. Ryczy, mruczy i węszy. Kiedy jego partnerka jest w niebezpieczeństwie, staje na wysokości zadania i nie tylko wtedy staje. Bo staje zawsze, jak u każdego z Nowego Gatunku. Jednak jak każdy lew musi uważać, żeby nie rozzłościć swojej lwicy, bo może oberwać po buzi. Ona jest tu najważniejsza.

Rewelacyjny romans (chyba sf?). Valiant awansował na mojego ulubieńca - ta hybryda człowieka i lwa zdobyła mnie swoim poczuciem humoru, chęcią zdobycia serca partnerki i sposobami, by to osiągnąć. Przedstawiciele Nowego Gatunku są agresywni, zaborczy i wewnętrznie niesamowicie wrażliwi - taki melanż zazwyczaj kupi serce kobiety:) Z moim się udało:) Tammy również straciła...

Nie pytajcie, nie mam pojecia co takiego jest w tej serii, że tak gładko się czyta. Temat przecież raczej ograny i kazda część o tym samym, czyli romans miedzygatunkowy. A jednak wracam po wiecej. Jakoś tak klimatycznie, lekko i milusio to napisane, że czyta sie na jednym wdechu. Tak jak torcik czekoladowy Wedla... MNIAM. Polecam.

• Fantastyka
  • 2018