Siedem dni w świecie sztuki

Okładka książki Siedem dni w świecie sztuki Sarah Thornton
Okładka książki Siedem dni w świecie sztuki
Sarah Thornton Wydawnictwo: Propaganda sztuka
sztuka
Seven Days In The Art World
Propaganda
2011-01-01
2011-01-01
978-83-933966-0-3
Małgorzata Kuliś
sztuka rynek sztuki krytyka sztuki

Okładka książki Uczyć się od Las Vegas. Zapomniana symbolika formy architektonicznej Steven Izenour, Denise Scott Brown, Robert Venturi
Uczyć się od L... Steven Izenour, Den...
Okładka książki Żuławski. Przewodnik Krytyki Politycznej Piotr Kletowski, Piotr Marecki
Żuławski. Prze... Piotr Kletowski, Pi...
Okładka książki Polski Street Art Elżbieta Dymna, Marcin Rutkiewicz
Polski Street Art Elżbieta Dymna, Mar...

Ciekawa, plotkarska, inspirująca, aby wgłębić się w świat sztuki. Momentami czułam się trochę znużona ilością cytatów i myśli tych wszystkich artystycznych protagonistów, niemniej uważam, że warto przeczytać.
Plus za papier, minus za polską korektę.

Plus za papier, minus za polską korektę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo wnikliwa i wyczerpująca opowieść (bo to jednak opowieść) o świecie sztuki, językiem ciekawym, choć czasem wymagającym.

Korekta polska - bardzo słaba. Bardzo.

Korekta polska - bardzo słaba. Bardzo.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

na kredowy papier starczyło, ale na dobrą korektę tekstu już nie.

mimo to warto z uwagi na ciekawą kompozycję wątków tekstu i reporterski styl przekazu.

na kredowy papier starczyło, ale na dobrą korektę tekstu już nie.

• Sztuka
  • Historyczno-sztuczne
  • Historia Sztuki

Dodaj cytat z książki Siedem dni w świecie sztuki