Siedem dni w świecie sztuki

Okładka książki Siedem dni w świecie sztuki
Sarah Thornton Wydawnictwo: Propaganda sztuka
sztuka
Seven Days In The Art World
Propaganda
2011-01-01
2011-01-01
978-83-933966-0-3
Małgorzata Kuliś
sztuka rynek sztuki krytyka sztuki

Ciekawa, plotkarska, inspirująca, aby wgłębić się w świat sztuki. Momentami czułam się trochę znużona ilością cytatów i myśli tych wszystkich artystycznych protagonistów, niemniej uważam, że warto przeczytać.
Plus za papier, minus za polską korektę.

Bardzo wnikliwa i wyczerpująca opowieść (bo to jednak opowieść) o świecie sztuki, językiem ciekawym, choć czasem wymagającym.

Korekta polska - bardzo słaba. Bardzo.

na kredowy papier starczyło, ale na dobrą korektę tekstu już nie.

mimo to warto z uwagi na ciekawą kompozycję wątków tekstu i reporterski styl przekazu.

Dodaj cytat z książki Siedem dni w świecie sztuki