Sztuka rysowania portretów

Secrets to Drawing Heads
hobby
L. Karnas
rysunek kurs nauka

Książka do przeczytania nawet w jeden dzień. Ogólnie dobre dla ludzi którzy całkowicie zaczynają przygodę z rysowaniem, ale więcej tutaj masła maślanego niż naprawdę ciekawych porad.

Chcę się nauczyć rysować portrety jak dla mnie książka nawet przydatna lecz samym czytaniem wiele się nie nauczyłam i raczej to i owo już wiedziałam , średnia książka raczej polecam abyście sami rysowali bez jakiś poradników bo tego potem i tak nie chce się czytać a sam najlepiej się nauczysz.....aczkolwiek książka jednak fajna :D

• Chcę przeczytać(Reszta)

Dodaj cytat z książki Sztuka rysowania portretów