Miłość i seks. Bezpruderyjny poradnik dla dziewczyn

Okładka książki Miłość i seks. Bezpruderyjny poradnik dla dziewczyn
2012-07-01
978-83-7554-302-5
Dominika Górecka

więcej Więcej

Nie zwykłam sięgać po żadnego typu poradniki. Uważam, iż wiem tyle, ile powinnam, i ta wiedza mi całkowicie wystarcza. Ale z drugiej strony, czy nie lepiej być doinformowanym, niż stwarzać różne domysły, na temat rzeczy, których może jednak nie jesteśmy tak bardzo pewni? Poradników jest mnóstwo. Każdy na inny temat. Wiele osób sięga po tego typu pozycje, wiele również ich...

• Egz. recenzenckie
  • Literatura szwedzkojęzyczna
  • Studia/Pedagogika/Kuratela sądowa/Patologie społeczne/Resocjalizacja i profilaktyka społeczna
  • Poradnik
  • Zabarwienie erotyczne/pornograficzne
  • W domu ^_^

Dodaj cytat z książki Miłość i seks. Bezpruderyjny poradnik dla dziewczyn