Diabły polskie

praca zbiorowa Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM Seria: Świat Baśni [Rytm] literatura dziecięca
Oficyna Wydawnicza RYTM
diabeł czart lucyfer szatan baśnie dla dzieci
literatura dziecięca
Świat Baśni [Rytm]
diabeł czart lucyfer szatan baśnie dla dzieci

Wydaje mi się, że...to nie są baśnie dla najmłodszych. Sama postać diabła jest dla dzieci wystarczająco straszna, a żeby poświęcić huncwotowi całą baśń przed snem, to jako rodzic zagwarantujemy sobie nieprzespaną noc i zasikane prześcieradło :)
A już bez żartów.. w tych baśniach postać diabła jest nie tyle straszna, co niezrozumiała dla najmłodszego czytelnika. Wszystko...

• Książki moich dzieci
  • *Filozofia, mitologia, religia, wierzenia, legendy, podania itp.
  • Głośne krzyki z Frondy
  • Literatura polska
  • Fantastyka
  • Posiadam 🏠
  • Słowiańszczyzna

Dodaj cytat z książki Diabły polskie