rozwińzwiń

Mity, kłamstwa i zwykła głupota: łopata w dłoń!, dokop się prawdy

Okładka książki Mity, kłamstwa i zwykła głupota: łopata w dłoń!, dokop się prawdy John Stossel
John Stossel Wydawnictwo: MT Biznes nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Myths, lies, and downright stupidity : get out the shovel - why everything you know is wrong
MT Biznes
2010-01-01
2010-01-01
978-83-62195-02-2
Agnieszka Sobolewska
Antropologia mity dezinformacja w mediach

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Why Liberty: Your Life, Your Choices, Your Future Lode Cossaer, Sloane Frost, Alexander McCobin, Olumayowa Okediran, James Padilioni Jr., Tom Gordon Palmer, Aaron Ross Powell, Clark Ruper, Sarah Skwire, John Stossel
Ocena 6,8
Why Liberty: Y... Lode Cossaer, Sloan...

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Paradoks czasu John Boyd, Philip G. Zimbardo
Ocena 7,2
Paradoks czasu John Boyd, Philip G...
Okładka książki Winning znaczy zwyciężać Jack Welch, Suzy Welch
Ocena 7,4
Winning znaczy... Jack Welch, Suzy We...
Okładka książki Wolny wybór Milton Friedman, Rose Friedman
Ocena 7,9
Wolny wybór Milton Friedman, Ro...

Ciekawa książka, którą warto przeczytać. Idealna pozycja dla poszukiwaczy prawdy.

Bardzo dobra, dostarcza wielu informacji sprzecznych ze światopoglądem kreowanym przez tv i inne media. Niektórym może otworzy oczy, niektórym potwierdzi to co i tak wiedzą, ale dla wszystkich na pewno będzie ciekawą lekturą.

Niestety tylko poprawna.

Wiele "mitów" jest kompletnie nieprzydatnych. Opinie ratują na szczęście te, które są mało znane i nieintuicyjne, a o których powinno się wiedzieć czy to z biznesowego, edukacyjnego czy konsumenckiego punktu widzenia.

Pozycja poprawna dla osób, które miały słabą styczność z ekonomią i chciałyby poznać dowiedzieć w tej kwestii.

Niestety tylko poprawna.

To bardzo konstruktywna opinia wielu faktów zebrana w jednym miejscu. Autor ukazuje jak wygląda świat (zwłaszcza polityka i media) po zdjęciu różowych okularów. Rewelacja, zwłaszcza dla wyborców lewicy i demokratów ;)

• Polityka
  • Biznes
  • Książki 2018
  • Sceptycyzm, racjonalizm, krytyczne myślenie
  • Rozumienie obecnego świata
  • Ekonomia, państwo, polityka
  • Ważne pytania

Dodaj cytat z książki Mity, kłamstwa i zwykła głupota: łopata w dłoń!, dokop się prawdy