Black Sabbath: Ozzy i inni

Black Sabbath
muzyka
Katarzyna Malita
Black Sabbath Ozzy biografia zespół rock heavy metal

Jako wierny fan czwórki z Birmingham musiałem kupić tę książkę. Dziś bym raczej po nią nie sięgnął. Dość sztampowo opisane losy zespołu, a właściwie losy kolejnych płyt.

Na tamte czasy spoko, teraz o Black Sabbath wyszło dużo lepszych pozycji, a jeszcze są przecież doskonałe biografie Ozziego i Iomiego. Dziwi mnie tylko zachwyt autora nad płytą Tyr, umiejszanie wartości Headles Cross, i zachwyt tylko i wyłącznie nad Ozzym

Kurde, zupełnie tu obiektywny nie będę, ale to już tak skrajnie. Wszystko co zostało napisane i pewnie jeszcze będzie o Black Sabbath potraktowałem i potraktuję bez krytycznie. Kocham tą kapelę, pamiętam jak mając chyba z 12 lat usłyszałem utwór "Paranoid" i wiedziałem, że to jest dokładnie ten rodzaj rocka, który pokocham. Szczególnie głos wokalisty - swego rodzaju...

• Muzyka
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt