1000 splotów na drutach i szydełkiem

Watra
szydełkowanie druty
rękodzieło
szydełkowanie druty

Polecam, jeśli ktoś robi na drutach i szydełku vznajdzie tu wiele ciekawych wzorów z opisem wykonania

Znakomite kompendium wiedzy zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szydełkiem i drutami, jak również i dla tych bardziej zaawansowanych. Książka, mimo że wydana 25 lat temu, zawiera mnóstwo ciekawych wzorów, do których wracam do dziś. Dodatkowo znajdują się w niej bardzo przejrzyste ryciny ukazujące technikę dziergania podstawowych i zaawansowanych...

• 2015
  • Posiadam w realnej biblioteczce