Biżuteria z paciorków i koralików

Denise Hoerner Wydawnictwo: RM rękodzieło
rękodzieło
2016-01-01
Justyna Piątek
koraliki biżuteria

Już sama okładka publikacji przyciąga wzrok. W środku natomiast lektura zaskakuje oryginalnymi i ciekawymi pomysłami. Są tu przede wszystkim naszyjniki ale znalazłam też kilka pomysłów na oryginalne kolczyki, bransoletki, pierścionek czy szpile. Wszystko to wykonane z różnorodnych materiałów. Wśród nich najważniejsze są najróżniejsze szklane koraliki ale do wykonania...

• Rozwoj osobisty
  • Chcę w prezencie
  • Przeczytane 2015
  • SPRZEDAM
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Biżuteria z paciorków i koralików