Origami dla początkujących

Initiation à l'origami
rękodzieło
Anna Matusik-Dyjak
origami rękodzieło sztuka składania papieru

Podstawa podstawy - tak to ujmę. Jeżeli nie mieliście nigdy styczności z origami to ta książka dobrze was wprowadzi.
Jednak ci , którzy coś tam już wiedzą raczej za wiele na przeczytaniu tego nie zyskają.
Zacznijmy od tego , że nie ma w środku tego co jest na okładce. Wiecie, lilia wodna i ptaszek - tego nie ma.Wzory w książce są prostsze , ale przez to mniej ciekawe....

• Wymieniłam/Sprzedałam/Oddałam
  • Albumy/Przewodniki

Dodaj cytat z książki Origami dla początkujących