Franklin bierze udział w konkursie

Sharon Jennings literatura dziecięca 32 str.
Patrycja Zarawska

Czytamy z Franklinem
Debit
literatura dziecięca

Porównaj ceny i

Dobry pomysł na robienie czegoś nieprzerwanie przez 5 godzin, nie jest zły, ale najpierw trzeba go... wymyślić. Ależ się uśmiałam podczas tej lektury!

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

uwielbiam serie księżeczek o sympatycznym zółwiku imieniem Franklin.Te księzki uczę dużo pozytecznych żeczy małych czytelników.Polecam tę księżke jak i całe serie dzieciom i ich rodzicom do wspulnego czytania,jak i podejmowania wlasnych prub czytania z serię z dużymi literami

• Dzieciństwo
  • Literatura dla dzieci i młodzieży
  • Książki moich dzieci
  • Dziecięce
  • Wypożyczone
  • Dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Franklin bierze udział w konkursie