101 pozycji seksualnych

101 pozycji seskualnych i sekretne punkty
albumy
978-83-63076-97-9
pozycje seksualne album

Niestety pierwsze pozytywne wrażenie (eleganckie wydanie) szybko znika niczym składki w ZUS, gdyż jedyne co oferuje ta książka to ładny slideshow opatrzony (najeżonymi literówkami) lakonicznymi podpisami.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Panie tutaj muszą mieć naprawdę nudne życie seksualne ,skoro po książce uwazają ,ze im się polepszyło...tyko współczuć
a tak na marginesie, to dla tych co mają jakieś pojęcie o seksie ,duzo się kochają radze nie kupować, bo pieniądze wyrzucone w błoto, kupiłam razem ze swoim mężczyzną i większość pozycji już znaliśmy :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna -na wieczór we dwoje.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Musze powiedzieć że album robi wrażenie. Widziałam na półce u znajomych, nie da się nie zwrócić uwagi - jest duży, ładnie wykonany.
Zdjęcia bardzo profesjonalne... i te podpisy. Chciałabym dostać na prezent od swojego mężczyzny... :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moja przyjaciółka dostała ten album na Walentynki. Jest naprawdę pięknie wydany, opatrzony świetnymi zdjęciami. Moim zdaniem warto zainwestować.

W sam raz na opał!!!

Na razie niestety jeszcze jej nie mam ale liczę że ją dostanę mam nadzieję że pomoże nam w naszym życiu intymnym

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie posiadam, ale widziałam, obejrzałam, czytałam, dotykałam. Jedno co mogę powiedzieć - piękne zdjęcia, przy nich opis jest już zbędny. Od samego patrzenia robi się gorąco. Chciałabym dostać taki album, dla mnie bomba.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moja koleżanka posiada ten poradnik.Powiedziała mi jedno-moje życie seksualne nabrało barw:) Dlatego bardzo chcę przeczytać ten poradnik!Swoją drogą...dobrze wykonane zdjęcia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Super album, godne do przeanalizowania i wykorzystania w praktyce :) Polecam

• Chcę w prezencie
  • Album