Martynka w szkole tańca

Gilbert DelahayeMarie-Claude Delahaye Wydawnictwo: Publicat Cykl: Martynka (tom 8) literatura dziecięca
Imagine... Martine danseuse
Liliana Fabisińska
Publicat
Imagine... Martine danseuse
Martynka (tom 8)
literatura dziecięca
Liliana Fabisińska

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą...

Jak to Martynka :) Kto zna ten wie, że na niej się nie zawiedzie! W tej części dziewczynki sporo dowiedzą się na temat baletu, wytrwałości, dążeniu do celu. Jest to idealny tytuł dla przyszłych baletnic :)

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • Dzieci
  • Książki z dzieciństwa
  • Audiobook
  • Dziecięce
  • Z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Martynka w szkole tańca