Mroczna tajemnica Blackthorne

Okładka książki Mroczna tajemnica Blackthorne
Ruth Langan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Scarlet literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Scarlet
Blackthorne
Harlequin
1999-01-01
1999-01-01
Barbara Cendrowska-Werner
Kornwalia guwernantka lord tajemnica mrok

Patronaty LC

Okładka książki Cenny podarunek Ruth Langan, Paula Marshall, Deborah Simmons
Ocena 6,1
Cenny podarunek Ruth Langan, Paula ...
Okładka książki Świąteczna róża Ruth Langan, Paula Marshall, Deborah Simmons
Ocena 6,9
Świąteczna róża Ruth Langan, Paula ...

Mogą Ciebie zainteresować

Książka lekko napisana, więc szybko się ją czyta. Historia przyjemna, momentami zaskakująca. Wątek z królem uważam za zbędny :P

Dodaj cytat z książki Mroczna tajemnica Blackthorne