Współczesne teorie socjologiczne, t. 1 i 2

Aleksandra Jasińska-KaniaLech M. Nijakowski Wydawnictwo: Scholar nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7383-221-3
Scholar
Socjologia Współczesne teorie Szacki Jasińska-Kania Ziółkowski Nijakowski
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7383-221-3
Socjologia Współczesne teorie Szacki Jasińska-Kania Ziółkowski Nijakowski

Dwa opasłe tomiszcza pozwalają zaznajomić się z najważniejszymi trendami współczesnej socjologii. Językowo - bardzo zróżnicowane, w zależności od stopnia strawności autora tekstu. Bywa więc naprawdę ciężko, choć koniec końców warto się przemęczyć. Polecam osobom naprawdę zainteresowanym socjologią oraz czytelnikom, którym niestraszne napompowane słownictwo i ogólna maniera ;)

• Socjologia
  • Filozofia_Socjologia_Psychologia
  • Socjologia/psychologia/filozofia/kultura
  • Biblioteka
  • 5. Nauki społ.
  • Nauka i publicystyka
  • Chciałabym przeczytać "Edukacyjne"

Dodaj cytat z książki Współczesne teorie socjologiczne, t. 1 i 2