Kryzys męskości w kulturze współczesnej

Okładka książki Kryzys męskości w kulturze współczesnej Zbyszko Melosik
Okładka książki Kryzys męskości w kulturze współczesnej
Zbyszko Melosik Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Oficyna Wydawnicza Impuls
2006-01-01
2002-01-01
mężczyzna socjologia psychologia

Okładka książki Dziecko w sytuacjach stresowych Wiga Bednarkowa, Aleksandra Boroń, Marek Budajczak, Małgorzata Cywińska, Tomasz Gmerek, Stefan M. Kwiatkowski, Małgorzata Makiewicz, Zbyszko Melosik, Barbara Nowak, Andrzej Olubiński, Urszula Szuścik, Paweł Topol, Andrzej Twardowski
Dziecko w sytu... Wiga Bednarkowa, Al...
Okładka książki Edukacja dorosłych a planowanie karier edukacyjno-zawodowych Magdalena Barańska, Anna Bilon, Monika Christoph, Agnieszka Cybal-Michalska, Izabela Cytlak, Violetta Drabik-Podgórna, Żaneta Garbacik, Joanna Jarmużek, Anna Kławsiuć-Zduńczyk, Renata Konieczna-Woźniak, Joanna Kozielska, Agnieszka Kruszwicka, Anna Mańkowska, Zbyszko Melosik, Sylwia Polcyn, Małgorzata Rosalska, Ewa Solarczyk-Ambrozik, Zofia Szarota, Joanna Szłapińska, Anna Wawrzonek, Sonia Wawrzyniak, Zdzisław Wołk
Edukacja doros... Magdalena Barańska,...
Okładka książki Krótkie wykłady z socjologii edukacji Jowita Bartczak, Agnieszka Cybal-Michalska, Barbara Galas, Tomasz Gmerek, Agnieszka Gromkowska-Melosik, Zbigniew Kwieciński, Zbyszko Melosik, Piotr Mikiewicz, Joanna Ostrouch-Kamińska, Błażej Przybylski, Mirosław J. Szymański, Barbara Wiśniewska-Paź
Krótkie wykład... Jowita Bartczak, Ag...
Okładka książki Alternatywy w edukacji Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, Katarzyna Krasoń, Wiesława Limont, Zbyszko Melosik, Beata Przyborowska, Jolanta Pułka, Andrzej Rozmus, Dariusz Rozmus, Bogusław Śliwerski, Krzysztof J. Szmidt, Ewa Wysocka
Alternatywy w ... Edyta Gruszczyk-Kol...

Niezwykły sposób opisuje tytułowy problem. Pozostawiam na półce by móc fragmentarycznie powracać do problemu

Pod względem naukowym książka jest straszliwie tendencyjna.

Pod względem naukowym książka jest straszliwie tendencyjna.

No cóż.....Z. Melosik pokazuje dzisiejszy świat mężczyzn....ale kurcze myślę, że nie ma tak źle jak autor twierdzi. Przeczytajcie i oceńcie sami. Ja uważam, że rola mężczyzny nie jest, aż tak zdegradowana w dzisiejszym świecie. A może mi się wydaje?

• Naukowe i popularnonaukowe
  • Psychologiczne
  • Studia
  • Psychologia
  • Naukowa - gender
  • Feministyczne

Dodaj cytat z książki Kryzys męskości w kulturze współczesnej