Meksykański ślub

Okładka książki Meksykański ślub Diana Palmer
Okładka książki Meksykański ślub
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
Harlequin Satine
Connal
HarperCollins
2011-07-22
2004-01-01
Monika Krasucka
miłość uczucie zdrada dom przyjaźń

Fajna, luźna, lekka, zabawna. Taka na popołudnie na działce lub wieczór w domu. Teksas, kowboj i amerykański sen po tequili. Z uśmiechem.

Seria: Long, Tall Texans - cz. 06

Seria: Long, Tall Texans - cz. 06

Na półkach: , , , , , , ,

Long, Tall Texans 6
Diana Palmer - "Meksykański ślub"/"Connal"

Penelope (22) + Connal (30) ----- JAMIE

*1990

TREMAYNE BROTHERS:
6. CONNAL - "Meksykański ślub"
7. HARDEN - "Narzeczona z miasta"/"Pokonać samotność"
8. EVAN - "Apetyt na mężczyznę"

Long, Tall Texans 6
Diana Palmer - "Meksykański ślub"/"Connal"

Penelope (22) + Connal (30) ----- JAMIE

*1990

TREMAYNE BROTHERS:
6. CONNAL - "Meksykański ślub"
7. HARDEN - "Narzeczona z miasta"/"Pokonać samotność"
8. EVAN - "Apetyt na mężczyznę"

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trzecia książka Diany Palmer pod rząd to zły pomysł. Utarty schemat zaczyna męczyć, znowu młodziutka dziewczyna jest zakochana na zabój w o wiele starszym bogu z Dzikiego Zachodu.

Tym razem rzecz dzieje się na ranczu Pipi, gdzie schował się C.C. który (znowu) chowa w sobie ból z przeszłości. (Znowu) mamy parę, która udaje przed sobą uczucia i (znowu) nawzajem sobie dogryzają, by na końcu poddać się uczuciu. (Znowu) jest mnóstwo pożądania i nieracjonalnych zachowań i ((znowu) męski bohater zachowuje się jak wyrachowany manipulant - raz mówi do Pipi, że ma piękne, kobiece kształty, a w przypływie złości nazywa grubaską i chłopczycą. Mimo, iż jest to jego forma ochrony, to nie podoba mi się w jaki sposób autorka to opisuje.

Nadal jednak mam dużo sympatii dla książek tej autorki i w przyszłości (znowu)😊 wybiorę coś z jej obszernej bibliografii, bo wierzę, że jeszcze nieraz mnie zaskoczy.

Raczej nie mój klimat: irytujący bohaterowie, wszystko nie dopowiedziane, strasznie infantylna.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1 i ta sama książka ;10 różnych okładek,a te wklejają je po kolei bo nie chce im się sprawdzic czy książka już jest dodana ech ...

Dobrze się czyta.

Dobrze się czyta.

• Diana Palmer
  • Romans
  • Harlequin

Dodaj cytat z książki Meksykański ślub