Meksykański ślub

Okładka książki Meksykański ślub
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Satine
Connal
HarperCollins
2011-07-22
2004-01-01
Monika Krasucka
miłość uczucie zdrada dom przyjaźń

Okładka książki Żona dla milionera Julianna Morris, Diana Palmer, Lee Wilkinson
Ocena 6,0
Żona dla milio... Julianna Morris, Di...
Okładka książki Dla Ciebie, Mamo Judith Duncan, Debbie Macomber, Diana Palmer
Ocena 5,9
Dla Ciebie, Mamo Judith Duncan, Debb...

Na półkach: , , , , , , , ,

Long, Tall Texans 6
Diana Palmer - "Meksykański ślub"/"Connal"

Penelope (22) + Connal (30) ----- JAMIE

*1990

TREMAYNE BROTHERS:
6. CONNAL - "Meksykański ślub"
7. HARDEN - "Narzeczona z miasta"/"Pokonać samotność"
8. EVAN - "Apetyt na mężczyznę"

Long, Tall Texans 6
Diana Palmer - "Meksykański ślub"/"Connal"

Penelope (22) + Connal (30) ----- JAMIE

*1990

TREMAYNE BROTHERS:
6. CONNAL - "Meksykański ślub"
7. HARDEN - "Narzeczona z miasta"/"Pokonać samotność"
8. EVAN - "Apetyt na mężczyznę"

Trzecia książka Diany Palmer pod rząd to zły pomysł. Utarty schemat zaczyna męczyć, znowu młodziutka dziewczyna jest zakochana na zabój w o wiele starszym bogu z Dzikiego Zachodu.

Tym razem rzecz dzieje się na ranczu Pipi, gdzie schował się C.C. który (znowu) chowa w sobie ból z przeszłości. (Znowu) mamy parę, która udaje przed sobą uczucia i (znowu) nawzajem sobie dogryzają, by na końcu poddać się uczuciu. (Znowu) jest mnóstwo pożądania i nieracjonalnych zachowań i ((znowu) męski bohater zachowuje się jak wyrachowany manipulant - raz mówi do Pipi, że ma piękne, kobiece kształty, a w przypływie złości nazywa grubaską i chłopczycą. Mimo, iż jest to jego forma ochrony, to nie podoba mi się w jaki sposób autorka to opisuje.

Nadal jednak mam dużo sympatii dla książek tej autorki i w przyszłości (znowu)😊 wybiorę coś z jej obszernej bibliografii, bo wierzę, że jeszcze nieraz mnie zaskoczy.

Dobrze się czyta.

Dobrze się czyta.

1 i ta sama książka ;10 różnych okładek,a te wklejają je po kolei bo nie chce im się sprawdzic czy książka już jest dodana ech ...

super

Raczej nie mój klimat: irytujący bohaterowie, wszystko nie dopowiedziane, strasznie infantylna.

Seria: Long, Tall Texans - cz. 06

Seria: Long, Tall Texans - cz. 06

Fajna, luźna, lekka, zabawna. Taka na popołudnie na działce lub wieczór w domu. Teksas, kowboj i amerykański sen po tequili. Z uśmiechem.

Dodaj cytat z książki Meksykański ślub