Meksykański ślub

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
Connal
miłość uczucie zdrada dom przyjaźń

2017

Na półkach: , , , , , , , ,

Long, Tall Texans 6
Diana Palmer - "Meksykański ślub"/"Connal"

Penelope (22) + Connal (30) ----- JAMIE

*1990

TREMAYNE BROTHERS:
6. CONNAL - "Meksykański ślub"
7. HARDEN - "Narzeczona z miasta"/"Pokonać samotność"
8. EVAN - "Apetyt na mężczyznę"

Trzecia książka Diany Palmer pod rząd to zły pomysł. Utarty schemat zaczyna męczyć, znowu młodziutka dziewczyna jest zakochana na zabój w o wiele starszym bogu z Dzikiego Zachodu.

Tym razem rzecz dzieje się na ranczu Pipi, gdzie schował się C.C. który (znowu) chowa w sobie ból z przeszłości. (Znowu) mamy parę, która udaje przed sobą uczucia i (znowu) nawzajem sobie...

Raczej nie mój klimat: irytujący bohaterowie, wszystko nie dopowiedziane, strasznie infantylna.

super

1938

1 i ta sama książka ;10 różnych okładek,a te wklejają je po kolei bo nie chce im się sprawdzic czy książka już jest dodana ech ...

Dobrze się czyta.

super

Lubię jej książki

Książkę polecam! Dałam mało gwiazdek, ponieważ rozczarowałam się tym, iż sądziłam, że książka ta będzie nasiąknięta Meksykiem i tradycjami meksykańskimi, zabawą meksykańską, itd. Będzie można czuć Meksyk! Ale niestety zabrakło tego, czego oczekiwałam. Stąd taka moja niska ocena.

• Romans
  • Diana Palmer
  • Chcę w prezencie
  • Harlequin
  • 2014
  • 2012

Dodaj cytat z książki Meksykański ślub