rozwiń zwiń

Księgarnia Edukacyjna z tytułem Najpiękniejszej

LubimyCzytać LubimyCzytać
11.01.2013

Znamy już zwycięzcę Plebiscytu „Najpiękniejsze Księgarnie” organizowanego przez lubimyczytać.pl i OSDW Azymut. Zdecydowaliście że na miano Najpiękniejszej zasługuje Księgarnia Edukacyjna z Zawiercia.

Księgarnia Edukacyjna z tytułem Najpiękniejszej

Księgarnia Edukacyjna, która jest nie tylko sklepem z książkami, ale i przyjaznym miejsce spotkań, zdobyła 638 głosów, wyprzedzając tym samym Atenę z Kamiennej Góry (483 głosy) oraz Bonę z Krakowa (334 głosy).

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy, a ekipie Księgarni Edukacyjnej serdecznie gratulujemy!

Głosowanie trwało miesiąc, od 13 grudnia do 10 stycznia, na stronie lubimyczytac.pl/ksiegarnie.

Poniżej prezentujemy wszystkie nominowane księgarnie (kolejność wg liczby głosów):

Księgarnia Edukacyjna
Atena
BONA Książka i Kawa
Ukryte Miasto
Książnica Polska
Bookarest
Czuły Barbarzyńca
Między Słowami
Księgarnia Piastowska
Akcent
Przy Rynku
MJL


Przez cały czas trwania Plebiscytu internauci przesyłali nam swoje opinie o księgarniach, na które głosowali. Wybraliśmy spośród nich 10 zgłoszeń, które nagrodzimy limitowanymi kalendarzami z fotografiami księgarń. Oto niektóre z nich:

Oddałam głos na Księgarnię Edukacyjną z Zawiercia, ponieważ jestem przekonana, że placówkata skutecznie uczy kultury obcowania z książką. Czyni to nie tylko poprzez różnorodne czytelnicze akcje edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale też dzięki emanującemu z tego miejsca spokojowi, gustownie urządzonemu wnętrzu oraz - co najważniejsze - kompetentnym, uprzejmym i szczerze zaangażowanym w obsługę klienta sprzedawcom. Jej piękno ma więc znaczenie dosłowne i przenośne. Z jednej strony związane jest z estetyką nowoczesnego wnętrza, w którym daje się wyczuć obecność najprawdopodobniej wciąż uśmiechniętego genius loci, z drugiej natomiast należy je kojarzyć z konsekwentną realizacją wzniosłego celu funkcjonowania księgarni
Katarzyna

Głosuję na księgarnię Bonę w Krakowie , ponieważ jest to miejsce niesamowicie przyjazne również maluchom, a jestem mamą 7 - latka, którego ciężko utrzymać w jednym miejscu. Księgarnia ta tworzy niesamowity klimat, zarówno wzrokowy jak i smakowy - podwyższany przez zapach wspaniałej kawy. Jest bardzo przytulnie, domowo i pysznie zarówno intelektualnie jak i smakowo :) A jeśli czegoś nie mogę nigdzie dostać - postarają się sprowadzić. Polecam to bardzo przyjazne czytaczom miejsce na mapie Krakowa.
Małgorzata

Moim zdaniem Najpiękniejsza Księgarnia to Książnica Polska z Olsztyna. Gdy odwiedzam Olsztyn zawsze znajduję czas na odwiedziny i wręcz uwielbiam tę księgarnię. Jest ona piękna poprzez osoby pracujące w tym miejscu. To dziewczyny piękne ciałem i duchem, energetyczne i dynamiczne, uduchowione, jednocześnie konkretne - to księ(ą)żniczki - takie nasze elficzki współczesne i superdziewczyny! One tworzą klimat, wkładają serce i nadają wygląd Księgarni i jej otoczeniu.
Elżbieta

Ze wszystkimi laureatami skontaktujemy się mailowo.


komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 11.01.2013 12:11
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post