Milion słońc

Cykl: W otchłani (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
7,65 (975 ocen i 118 opinii) Zobacz oceny
10
114
9
148
8
273
7
254
6
124
5
45
4
9
3
6
2
2
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
A Million Suns
data wydania
ISBN
9788324591367
liczba stron
376
język
polski
dodała
Grafitowa_

Drugi tom bestsellerowej trylogii Beth Revis, kontynuacja "W otchłani". Bestseller "New York Timesa". Best Books 2012 według "Kirkus Reviews". Misja trwa. Po obaleniu dyktatora na pokładzie „Błogosławionego” zapanowała radość. Nie trwa jednak długo, gdyż okazuje się, że załoga statku skrywała tajemnicę, która może przesądzić o losach wyprawy. Niespodziewanie nowa fala morderstw staje się...

Drugi tom bestsellerowej trylogii Beth Revis, kontynuacja "W otchłani". Bestseller "New York Timesa". Best Books 2012 według "Kirkus Reviews".

Misja trwa. Po obaleniu dyktatora na pokładzie „Błogosławionego” zapanowała radość. Nie trwa jednak długo, gdyż okazuje się, że załoga statku skrywała tajemnicę, która może przesądzić o losach wyprawy. Niespodziewanie nowa fala morderstw staje się zalążkiem buntu. Rozpoczyna się walka o przetrwanie.
Amy rusza tropem tajemniczych wskazówek pozostawionych przez jednego z uczestników misji, a Starszy mierzy się z nowymi wyzwaniami, które stanęły przed nim jako przywódcą. Nikt nie zna odpowiedzi na pytanie, czy kiedykolwiek pasażerowie „Błogosławionego” dotrą do nowej Ziemi…

 

źródło opisu: http://zabookowani.pl/ksiazki/milion-slonc-310.html?category=34

źródło okładki: http://zabookowani.pl/ksiazki/milion-slonc-310.html?category=34

pokaż więcej

Brak materiałów.
Lista wydań tej książki
  • A Million Suns
    A Million Suns
    Autor:
    Cykl: W otchłani (tom 2)
    Book 2 of the New York Times bestselling trilogy, perfect for fans of Battlestar Gallactica and Prometheus! GODSPEED WAS FUELED BY LIES. NOW IT IS RULED BY CHAOS. It's been three months since Amy...
    czytelników: 25 | opinie: 1 | ocena: 7,65 (975 głosów)
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Cytaty z książki
lista cytatów dodaj cytat
Inne książki autora
więcej książek tego autora
zgłoś błąd zgłoś błąd