Tworzenie stron WWW. Nieoficjalny podręcznik.

Tłumaczenie: Piotr Pilch
Wydawnictwo: Helion
Creating a Web Site: The Missing Manual, Fully-Revised
978-83-246-2334-1

Ze względu na błyskawicznie zmieniające się technologie, metody i możliwości narzędzi służących do budowy stron internetowych potrzebujesz naprawdę nowoczesnego podręcznika, aby stworzyć własną, wyjątkową witrynę. "Tworzenie stron WWW. Nieoficjalny podręcznik. Wydanie II " szybko wprowadzi Cię w fascynujący świat budowy stron WWW. Dzięki temu poradnikowi stworzysz własne miejsce w cyberprzestrzeni i przyciągniesz tysiące użytkowników.

Niniejsza książka zawiera wszystkie niezbędne informacje służące tworzeniu rewelacyjnych witryn WWW -- z uwzględnieniem aktualnych i nowoczesnych technik wzbogacania ich o elementy zdecydowanie podnoszące atrakcyjność stron. Dzięki temu podręcznikowi poznasz nie tylko najważniejsze podstawy, ale także dowiesz się, jak upiększać witrynę za pomocą stylów CSS, dodawać elementy stworzone w języku JavaScript oraz grafikę, filmy i muzykę, a także umieszczać stronę w Internecie, aby mogła efektywnie dla Ciebie pracować.

źródło opisu: helion.pl

Szymon | 2015-02-10