Head First Web Design. Edycja polska

Tłumaczenie: Anna Trojan
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Head First". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
Head First Web Design.
978-83-246-2129-3
Adam

Książka "Head First Web Design. Edycja polska" zawiera wszystko to, czego naprawdę potrzebujesz, aby stworzyć doskonałą witrynę internetową, a jednocześnie nie zaśmiecać pamięci niepotrzebnymi informacjami. Podręcznik został wzbogacony ilustracjami, anegdotami i opisami, a przede wszystkim ciekawymi ćwiczeniami i zadaniami do rozwiązania — tak abyś jak najszybciej nauczył się projektować architekturę strony WWW. To nie wszystko. Podczas lektury dowiesz się, jak wykorzystywać systemy nawigacji, testy użyteczności oraz narzędzia do prowadzenia statystyk, a także jak sporządzać kalkulacje i listy ofertowe dla klientów.

Voter101 | 2011-06-11

Książka zdecydowanie dla osób początkujących w tematyce webdesignu. W bardzo fajny sposób pokazuje jak należy konstruować przyjazne dla użytkowników serwisy internetowe.

Niektóre przykłady i informacje w książce są mocno przeterminowane (rozdzielczość ekranu przykładowego usera "800x600"!).

Paweł | 2014-03-29
Przeczytana: 29 marca 2014