Okładka książki Mój sport, moja radość! : 10 zasad treningu dla dzieci uprawiających sport

Mój sport, moja radość! : 10 zasad treningu dla dzieci uprawiających sport

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne dla Dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
sport, dzieci, psychologia, poradnik
typ
papier
jelen
6 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Uprawianie sportu jest dla dziecka nie tylko wspaniała zabawą. Może być też pomocne w kształtowaniu jego charakteru i rozbudzaniu pasji. Ważne jest jednak by uprawiając sport pamiętać o pewnych zasadach. Dzięki książce ?Sport moja radość? poznasz te najważniejsze i pomożesz swojemu dziecku wyrosnąć na prawdziwego mistrza! Znany psycholog sportu Jan Blecharz, który jest współtwórcą sukcesów Adama Małysza, wskazuje małym sportowcom, jakich zasad powinni przestrzegać uprawiając sport. Każda zasada zilustrowana jest opowiadaniem o znanych sportowcach. Dziecko zainspirowane przykładami swoich idoli z pewnością odnajdzie w sobie sportową pasję. Książka pomaga rodzicom, trenerom i wychowawcom w ukształtowaniu prawdziwych świadomych sportowców.

Gdzie kupić?

Kalendarium literackie
  • James Baldwin
    90. rocznica
    urodzin
    - Mówiąc, że jestem kobietą, mam na myśli to, że mogę wyjść za ciebie za mąż i żyć z tobą pięćdziesiąt lat, i przez cały czas mogę być dla ciebie obca, a ty nawet możesz tego nigdy nie widzieć. - A gdybym ja był obcy... wiedziałabyś o tym? - Dla kobiety - odparła - mężczyzna pozostanie chyba zawsze... pokaż więcej
  • Isabel Allende
    72. rocznica
    urodzin
    Szczęście polega na zdobywaniu tego, na co od dawna się czekało
  • Robert Holdstock
    66. rocznica
  • Stanisław Baliński
    116. rocznica
  • Jussi Adler-Olsen
    64. rocznica
    urodzin
    Bałagan nie był przecież tylko zjawiskiem zewnętrznym. Wewnątrz czuł się wyjątkowo dobrze zorganizowany.
  • Raymond Carver
    26. rocznica
    śmierci
    Chciałbym być taki jak wszyscy w naszej dzielnicy- być skromnym, normalnym, niewyróżniającym się niczym miernotą- wrócić na górę do sypialni, położyć się w łóżku i zasnąć.
    (Str 64).
  • William Seward Burroughs
    17. rocznica
    śmierci
    Życie to szkoła, w której każdy uczy się innej lekcji.
  • Leslie Esdaile Banks
    3. rocznica