Okładka książki Mój sport, moja radość! : 10 zasad treningu dla dzieci uprawiających sport

Mój sport, moja radość! : 10 zasad treningu dla dzieci uprawiających sport

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne dla Dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
sport, dzieci, psychologia, poradnik
typ
papier
jelen
7 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Uprawianie sportu jest dla dziecka nie tylko wspaniała zabawą. Może być też pomocne w kształtowaniu jego charakteru i rozbudzaniu pasji. Ważne jest jednak by uprawiając sport pamiętać o pewnych zasadach. Dzięki książce ?Sport moja radość? poznasz te najważniejsze i pomożesz swojemu dziecku wyrosnąć na prawdziwego mistrza! Znany psycholog sportu Jan Blecharz, który jest współtwórcą sukcesów Adama Małysza, wskazuje małym sportowcom, jakich zasad powinni przestrzegać uprawiając sport. Każda zasada zilustrowana jest opowiadaniem o znanych sportowcach. Dziecko zainspirowane przykładami swoich idoli z pewnością odnajdzie w sobie sportową pasję. Książka pomaga rodzicom, trenerom i wychowawcom w ukształtowaniu prawdziwych świadomych sportowców.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Piotr | 2014-09-24
Przeczytana: 24 września 2014

Rewelacyjny poradnik dla dzieci uprawiających sport.
Krótki, treściwy i (w wersji audio) przeczytany przez zwycięskich siatkarzy.
W książce omówiono dziesięć tytułowych zasad:
1 Czerpię przyjemność z trenowania i udziału w zawodach
7 Mam wpływ na to jak wygląda mój dzień
8 Sport to również umiejętność przegrywania
9 Szanuję moich sportowych konkurentów i doceniam ich umiejętności
10 Każdy start jest okazją do tego, by dowiedzieć się czegoś o sobie
W wersji audio każdą zasadę czyta inny siatkarz oraz sam trener.

Więcej na moim blogu:

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica