U-booty typu VII. Geneza, opis konstrukcji, budowa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Okręty Wojenne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Okręty Wojenne
okręty podwodne, u-booty
technika
Amara_Nomad

W książce znajduje się bardzo dokładny opis konstrukcji z położeniem nacisku na mało znane fakty. Opisano także podwersje nie zbudowane a istniejace tylko na deskach kreślarskich. Autor położył duży nacisk na opis mało znanych urządzeń hydrolokacyjnych, hydroaktustycznych oraz urządzeń maskowania i ochrony biernej. Ksiażka jest bogato ilustrowana niepublikowanymi dotąd zdjęciami oraz...

Ksiażka jest bogato ilustrowana niepublikowanymi dotąd zdjęciami oraz wyśmienitymi rysunkami technicznymi. Jako podsumowanie znajdują się dwie duże rozkładówki z dokładnymi planami wersji typu VII.

potak | 2015-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2015