Dyskusje o książce Byłam po drugiej stronie lustra. Wygrana walka ze schizofrenią

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
31 tyg. temu
Książki o chorobach psychicznych i psychiatrykach.
Z niewymienionych kojarzę  Krzyk Persefony Krzyk Persefony, ale opinie o niej są takie sobie. Sama tej książki nie przeczytałam, chociaż od kilku lat ją posiadam.
3 lata temu
Książki o chorobach/zaburzeniach psychicznych.
 Tonąca dziewczyna Tonąca dziewczyna- książka o schizofrenii.
1955
Najbrzydsze okładki książek
Mam ogromny niesmak przy tej okładce. Chodzi o tą mine i poze, ja wiem, że ona została zrobiona specjalnie w taki sposób, że to wyraz artystyczno-markietingowy, ale dla mnie jest brzydka. Warto dodać, że nic nie mam do Pani na zdjęciu jest dla mnie neutralna:  Mam wątpliwość Mam wątpliwość
Czytamy w weekend
Duża dawka humoru, ciekawe historie naprawdę warto zagłębić się w ten świat. Pomimo, że większość książek to zbiory opowiadań polecam sprawdzić sobie, może na wiki, kolejność w jakiej najlepiej je czytać.
5 lata temu
Książki o chorobach psychicznych.
Antoni Kępiński - Schizofrenia Noemi Madejska - Malarstwo i schizofrenia Monika Obrębska - Styl mówienia w schizofrenii Janis Hunter Jenkins, Robert John Barrett - Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia  Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia Vittorino Andreoli - Moi wariaci. Wspomnienia...
5 lata temu
Pokazuje 6 z 11