The Stalking Dead

Okładka książki The Stalking Dead Eva Chance
Okładka książki The Stalking Dead
Eva Chance Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Gang of Ghouls (tom 1) fantasy, science fiction
Gang of Ghouls (tom 1)
Kindle Edition
2021-11-17
2021-11-17

Okładka książki Perilous Lady Eva Chance, Harlow King
Perilous Lady Eva Chance, Harlow ...
Okładka książki Ruthless Queen Eva Chance, Harlow King
Ruthless Queen Eva Chance, Harlow ...

Motyw reverse harem oraz paranormal. Lekka, typowo niewymagająca książka.
Sam pomysł jest ciekawy, odzwyczaiłem się od motywu paranormal w książkach. Jest to typowa literatura amerykańska, gdzie jest trochę smutnych scen, ale w większości opiera się to na paranormalnej tajemnicy w tle. Jak dla mnie potrzebowałam czegoś takiego na te chwile.
To dosłownie 3-4 godziny na książkę, wiec czyta się szybko. Pierwsza cześć serii, wiec zbyt dużo się nie rozwikłali. Za to uwielbiam Ruina i jestem ciekawa co będzie dalej.

Motyw reverse harem oraz paranormal. Lekka, typowo niewymagająca książka.
To dosłownie 3-4 godziny na...

Zbyt dużo elementów w tej książce nie trzyma się całości. Główna bohaterka cały czas twierdzi, iż nie ma pojęcia, dlaczego spędziła 7 lat w psychiatryku... aż tu nagle (niemal) na końcu przypomina sobie, iż owszem, wie, co się stało i już wiele razy słyszała od lekarzy i terapeutów o swoim "epizodzie", ale zwyczajnie nie zwróciła na to uwagi... Co? Słucham? Kto to pisał? Poza tym dziewczęciu przeszkadza każda oznaka brutalności i nie pozwala swoim "przyjaciołom" używać przemocy wobec swoich prześladowców, ale jednocześnie... no przecież oni podobno zabili 4 osoby, których ciała opętali i to jej w ogóle nie przeszkadza?

Ciekawe było 50 pierwszych stron i 20 ostatnich. Książka wymaga dopracowania, bo w obecnym stanie nie nadaje się do czytania.

• Niepobrane
  • Romans Fantasy