Dyskusje o książce Listy starego diabła do młodego

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zapytam, odpowiem szczerze
Zmieniłbym całe swoje życie, każdą sekundę! Jeżeli inkarnacja naprawdę istnieje i możesz sobie zaprojektować swoje nowe wcielenie i miejsce zamieszkania, to kim będziesz i gdzie zamieszkasz?
25 tyg. temu
Nasze propozycje szkolnych lektur
Dodałabym do kanonu lektur inne gatunki niż klasyka, dorzuciłabym też książki współczesne. Dla podstawówki zaproponowałabym:  Harry Potter i Kamień Filozoficzny Harry Potter i Kamień Filozoficzny  Lew, czarownica i stara szafa Lew, czarownica i stara...
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Maj 2017 )
A gdzie i w jakiej cenie dorwałaś "Atlas chmur" w tym wydaniu? :) Pytam, bo szukam dla siebie, a wszędzie ceny zwalają z nóg :(
6 lata temu
Książki kształtujące światopogląd
Człowiek w poszukiwaniu sensu! Zdecydowanie, jedna z najlepszych tego typu książek, jak nie najlepsza <3
Piosenki pasujące do książki
 Człowiek w poszukiwaniu sensu Człowiek w poszukiwaniu sensu Mam wrażenie, jakby jedna z najnowszych piosenek Jona Foremana została napisana właśnie pod wpływem książek profesora Frankla... Looking for answers For the hatred and pain When they both start to feel the same There’s got to...
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2015)
Wczorajsze "łupy": z biblioteki:  Zamknięte pokoje Zamknięte pokoje  Tamte cudowne lata Tamte cudowne lata  Ostatnia wola Sonji Ostatnia wola Sonji
Pokazuje 6 z 20
Zobacz kolejne