Dyskusje o książce Kroniki Czarnej Kompanii

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Nadchodząca fala. Sztuczna inteligencja, władza i najważniejszy dylemat ludzkości w XXI wieku Nadchodząca fala. Sztuczna inteligencja, władza i najważniejszy dylemat ludzkości w XXI wieku
2 godz. temu
książka na ostatnią literę
 Estymatory jądrowe w analizie systemowej Estymatory jądrowe w analizie systemowej
3 godz. temu
Czy przeczytałeś ?
Nie czytałam, ale od dawna w planach. Czytałeś/aś    Wyrka. Utracony wołyński raj Wyrka. Utracony wołyński raj
2005
1 tydz. temu
szukam więcej specyficznych książek fantasy
Ja mogę polecić   Honor złodzieja Honor złodzieja jest jeszcze drugi tom wydany w Polsce. Niestety nie cała seria została wydana, ale pierwszy tom i tak warto.
1 tydz. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
44 tyg. temu
Pokazuje 6 z 61