MegaGiga. Tom 1/2019 (51): Złota rączka

Komiksy
Babi

Gorączka złota!
Wielka przygoda!
I ty zostaniesz miliarderem!

Czeka na ciebie ponad 500 stron prześmiesznych historii o poszukiwaniu złota na Alasce!

źródło opisu: https://egmont.pl/MegaGiga.-Tom-1-2019-Zlota-raczka,17771523,p.html

źródło okładki: https://egmont.pl/MegaGiga.-Tom-1-2019-Zlota-raczka,17771523,p.html

Babi | 2019-08-21
Przeczytana: 11 sierpnia 2019

co za genialny tom! myślę, że jeden z lepszych, mamy tutaj klimatyczny Dziki Zachód i w większości pojawiają się historie z Wujkiem Sknerusem, które wprost uwielbiam! tę całą gorączkę złota zobrazowano genialnie, bardzo wciągałam się przy czytaniu, dodatkowo chyba tylko jeden komiks ("Miasteczko Goldville") najmniej przypadł mi do gustu, a reszta jest świetna! z czego całkowitym numerem jeden jest "Dług honorowy" <3

polecam! bardzo dobre komiksy! jeśli "Życie i czasy Sknerusa McKwacza" przypadły wam do gustu, to warto przyjrzeć się tej grubaśnej pozycji :)

MegaGiga. Tom 51 - Złota rączka:
1. "Wujek Sknerus. Łoś jeden" V. Stabile, E. Urbano (str. 30) - 9/10
2. "Kaczor Donald. Pięknym za nadobne" A. Mazzanti, G. Chierchini (str. 29) - 8/10
3. "Wujek Sknerus. Kaczka z dawnych lat" A. Macchetto, A. Gottardo (str. 5) - 7/10
4. "Myszka Miki. Miasteczko Goldville" P. i C. McGreal, Miguel (str. 32) - 6/10
5. "Wujek Sknerus. Biała gorączka" A. Macchetto, A. Ferraris (str. 22) - 8/10