Allegro - kampania grudzień kat. kryminał

Czwarta małpa

Cykl: Sam Porter (tom 1)
Wydawnictwo: Czarna Owca
The fourth monkey
Ag2S

Tajemniczy seryjny morderca zwany przez policję Zabójcą Czwartej Małpy sieje grozę wśród mieszkańców Chicago. Policja od lat bezskutecznie próbuje odkryć jego tożsamość. Przełomem w śledztwie jest wypadek, w którym pod kołami autobusu ginie pieszy. Prawdopodobnie to Zabójca Czwartej Małpy: przy zwłokach zostaje znalezione charakterystyczne pudełko z fragmentem ciała uprowadzonej...

Przełomem w śledztwie jest wypadek, w którym pod kołami autobusu ginie pieszy. Prawdopodobnie to Zabójca Czwartej Małpy: przy zwłokach zostaje znalezione charakterystyczne pudełko z fragmentem ciała uprowadzonej ofiary.

Detektyw Sam Porter w kieszeni marynarki mężczyzny znajduje pamiętnik. Musi wejść w umysł psychopaty, by zrozumieć jego zagmatwaną historię i odnaleźć ostatnią porwaną osobę. Zanim będzie za późno…

źródło opisu: https://www.czarnaowca.pl/

źródło okładki: https://www.czarnaowca.pl/kryminaly/czwarta_malpa,p1293969449

Czytamy w weekend

Jak wygląda u Was początek października? Jesteście, podobnie jak my w redakcji, zawaleni nowościami wydawniczymi? A może zaczęliście nowy rok akademicki i czytacie tylko skrypty i podręczniki? A może korzystacie z ładnej pogody i chodzicie na długie spacery z audiobookiem na uszach? Dajcie koniecznie znać!