Czekam na ciebie. Adoracje eucharystyczne

Wydawnictwo: Rafael
religia
Suerte

Pan Jezus obecny w Najświętszym Sakramencie nieustannie na nas czeka. Zaprasza nas: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Adoracje zawarte w tym tomiku posłużą zarówno indywidualnym, jak i wspólnotowym spotkaniom z Eucharystycznym Panem, dzięki którym będziemy mogli otworzyć przed Nim serce, wejść w szczerą rozmowę z Nim, powierzając Mu to, co nas boli, niepokoi, obciąża, a także słuchać Go i odpowiadać na Jego Słowo modlitwą pełną wiary, ufności, prostoty.

źródło opisu: www.rafael.pl

źródło okładki: www.rafael.pl