Zgłosuj na książki roku 2017

Poradnik karmiącej matki

Tłumaczenie: Donata Olejnik
Wydawnictwo: Vesper
paulame

Karmienie piersią to zupełnie naturalna czynność, ale nie zawsze jest intuicyjna dla mamy i dziecka. Poradnik karmiącej matki - nowe, uzupełnione wydanie klasycznego już poradnika dla mam karmiących oraz kobiet spodziewających się dziecka - zawiera informacje i porady na każdy temat związany z karmieniem piersią. To nieodzowne źródło informacji, jakiego potrzebuje mama, by karmienie było...

Poradnik karmiącej matki - nowe, uzupełnione wydanie klasycznego już poradnika dla mam karmiących oraz kobiet spodziewających się dziecka - zawiera informacje i porady na każdy temat związany z karmieniem piersią. To nieodzowne źródło informacji, jakiego potrzebuje mama, by karmienie było przyjemnym doświadczeniem zarówno dla niej, jak i dla dziecka.

Polecana przez lekarzy, w tym pediatrę T. Berry’ego Brazeltona oraz Amerykańską Akademię Pediatrii.

„Kompleksowy, praktyczny i bardzo łatwy w użyciu poradnik, który z pewnością pomoże mamom rozwiązać zarówno typowe, jak i nietypowe problemy związane z karmieniem piersią. Z każdej strony przebija doświadczenie K. Huggins i jej przyjazne nastawienie do czytelniczek”.
Penny Simkin, współautorka Pregnancy, Childbirth, and the Newborn

Kathleen Huggins, pielęgniarka i konsultantka laktacyjna, od ponad 25 lat pomaga kobietom karmiącym piersią. Jest współautorką książki The Nursing Mother’s Guide to Weaning (Encyklopedia karmiącej mamy: odstawianie dziecka od piersi), a także współpracuje jako ekspert z BabyCenter.com. Prowadzi też poradnię karmienia piersią oraz sklep dla kobiet w ciąży i matek karmiących w San Luis Obispo w Kalifornii, gdzie mieszka wraz z mężem i swoim najmłodszym dzieckiem.

źródło opisu: http://www.empik.com/poradnik-karmiacej-matki-hugg...(?)

źródło okładki: http://ecsmedia.pl/c/poradnik-karmiacej-matki-b-iext40650554.jpg

paulame | 2017-04-30
Na półkach: Przeczytane, 2017, Dziecko