Zgłosuj na książki roku 2017

076360013X
love, miłość
angielski
Natalia G

"Guess how much I love you," says Little Nutbrown Hare. Little Nutbrown Hare shows his daddy how much he loves him: as wide as he can reach and as far as he can hop. But Big Nutbrown Hare, who can reach farther and hop higher, loves him back just as much. Well then Little Nutbrown Hare loves him right up to the moon, but that's just halfway to Big Nutbrown Hare's love for him.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/301736.Guess_How_Much_I_Love_You

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/301736.Guess_How_Much_I_Love_You

Natalia G | 2017-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2017