kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Ciekawostki z Kanarów • Nieoczekiwane odkrycie w jaskini Woronia – Krubera • Najdłuższe i...

Ciekawostki z Kanarów • Nieoczekiwane odkrycie w jaskini Woronia – Krubera • Najdłuższe i najgłębsze jaskinie Włoch • Czescy biolodzy vs syndrom białego nosa • Tiankeng Xiaozhai – Niebiańska Studnia, czyli największa krasowa dziura świata • Bomba zegarowa tyka pod Rzymem • Ślimak – niewidka • Speleokonfrontacje 2013 • Jaskinie Sudetów w liczbach • Jesień z miernictwem jaskiniowym • Sympozjum „Kartowanie jaskiniowe – gdzie hobby przeplata się z nauką”; Jura – maj 2014 r. • Rafał Kardaś członkiem honorowym PZA • Kadzielnia i jej jaskinie • Podziemne Atrakcje Turystyczne w Polsce • Konkurs

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com

źródło okładki: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com

• Droga do Rio. Historie polskich emigrantów
  • Kolej podziemna. Czarna krew Ameryki
  • Ludzie na drzewach
  • Przewodnik wędrowca. Sztuka odczytywania znaków natury
  • Droga do ciebie
  • Zaklinacz ognia
Droga do Rio. Historie polskich emigrantów
Aleksandra Pluta

7,4 (96 ocen i opinii)
Rudowłosa
Orhan Pamuk

7 (8 ocen i opinii)
Lem. Życie nie z tej ziemi
Wojciech Orliński

7,29 (17 ocen i opinii)
Grzesznik
Artur Urbanowicz

8,65 (40 ocen i opinii)
Ludzie na drzewach
Hanya Yanagihara

7,11 (9 ocen i opinii)
Przewodnik wędrowca. Sztuka odczytywania znaków natury
Tristan Gooley

8 (7 ocen i opinii)