rozwiń zwiń

Nie. Czytałaś / łeś    Bóg urojony Bóg urojony
2004
2 dni temu
Dziesięć pytań do czytelnika
1. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Hrabia Monte Christo 2. Jaki jest Twój ulubiony autor? Aleksander Dumas (ojciec), Agata Christie, Lucy Maud Montgomery, Guillaume Musso 3. Jaki gatunek literacki lubisz najbardziej? Najczęściej zaczytuję się w klasyce, thrillerach i kryminałach 4. Jak często kupujesz/zdobywasz nowe książki? Nie mam określonej częstotliwości, nieraz...
2 lata temu
Czytamy w weekend
 Podróż tysiąca mil Podróż tysiąca mil  Na skraju załamania Na skraju załamania[/b[span][bookCover]4881817ookLink][/span]
4 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2017)
Wypożyczyłam:  Odnaleziony Odnaleziony  Już mnie nie oszukasz Już mnie nie oszukasz  Stokrotka w kajdanach Stokrotka w kajdanach  Dom na wzgórzu
6 lata temu
Książki dekadenckie, amoralne...
Wow, nie spodziewałam się tak szybkiej i obfitej odpowiedzi. Dziękuję bardzo wszystkim! A jeśli ktoś chce coś jeszcze dodać - proszę bardzo. I, no tak, zapomniałam o oczywistym de Sade. ;)
7 lata temu
Pokazuje 6 z 8