Jezus żyje

Wydawnictwo: Esprit
religia
Ursa

Żyjemy w świecie, w którym nieustannie towarzyszą nam niepewność, zmartwienia i lęk. Kiedy SARAH YOUNG pisała książkę Jezus żyje, była w bardzo trudnym momencie swojego życia – cierpiała zarówno fizycznie, jak i duchowo. Jednak cały czas nieustannie wierzyła w jedno: nierozerwalną wieź z Jezusem. Jezus żyje to jedna z najbardziej osobistych książek autorki bestsellerów Jezus mówi do ciebie,...

Jezus żyje to jedna z najbardziej osobistych książek autorki bestsellerów Jezus mówi do ciebie, Jezus jest blisko i Drogi Jezu. Powstała w czasie modlitw, dzięki którym Sarah Young doświadczała uzdrawiającej obecności Pana. Zapisane tu słowa kierowane są przez Jezusa do każdego z nas. Dzięki nim poznasz potęgę nadziei oraz siłę łaski, które przemienia Twoje życie.

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa