Dyskusje o książce Głos w wietrze

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Część jest to trylogia "Bez tchu"  Maya Banks, w kolejności tom 1 " Szaleństwo zmysłów" tom 2 " Gorrączka ciała" i tom 3 " Pożar krwi"
56 min. temu
Książki, które czytamy z zapartym tchem.
Dzieci Ireny Sendlerowej czytałam nie raz :) świetna książka
27 tyg. temu
Dziesięć pytań do czytelnika
1. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Hrabia Monte Christo 2. Jaki jest Twój ulubiony autor? Aleksander Dumas (ojciec), Agata Christie, Lucy Maud Montgomery, Guillaume Musso 3. Jaki gatunek literacki lubisz najbardziej? Najczęściej zaczytuję się w klasyce, thrillerach i kryminałach 4. Jak często kupujesz/zdobywasz nowe książki? Nie mam określonej częstotliwości, nieraz...
2 lata temu
Aż płakać się chcę!
 Nędznicy Nędznicy  Katedra Marii Panny w Paryżu Katedra Marii Panny w Paryżu  O psie, który jeździł koleją O psie, który jeździł koleją  Biały Kieł
4 lata temu
Poważny problem z książkami!
Gra Endera Książka, która na dobrą sprawę wciągnęła mnie w czytanie. Myślę, że jak znalazł, bo tematem również jest gra, więc oscyluje między twoimi dwoma zainteresowaniami. :)
8 lata temu
Polecicie mi jakieś ciekawe serie młodzieżowe?
1.Percy Jackson i bogowie olimpijscy 2. Wojna makowa 3. Trylogia snów(sliver) 4. Dwory 5. Szklany tron 6. Dary anioła 7.Olimpijscy herosi Wszystkie je polecam serdecznie, mam nadzieję, że przypadną ci do gustu
9 lata temu
Pokazuje 6 z 11