Dyskusje o książce Orzeł Biały

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
15 tyg. temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Czytamy w weekend i jemy rogale
Dwa dni temu skończyłem "Polowanie na Escobara", ktoś z Was ma wiedzę na temat innych książek poświęconych tematyce karteli narkotykowych?
Czytamy w weekend
Zabrałam się za "Igrając z ogniem" - już po pierwszym rozdziale wiedziałam, że mi się spodoba. Lubię styl pisania Gerritsen. Za mną 6 rozdziałów a już tyle się wydarzyło :) Ale... nie oceniajmy z góry ;)
Czytamy w weekend
Ooo na OLX jeszcze nie szukałem. Oby mi się poszczęściło.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
Pokazuje 6 z 9
Zobacz kolejne