Zgłosuj na książki roku 2017

Audyt kontroli wewnętrznej rachunkowości w środowisku informatycznym

Wydawnictwo: Difin
9788380851993
biznes, finanse
youstyna

Książka kompleksowo omawia teoretyczne i praktyczne problemy związane z badaniem systemu kontroli wewnętrznej w środowisku informatycznym rachunkowości w jednostkach gospodarczych. Publikacja stanowi podstawowe źródło aktualnej wiedzy dla: - biegłych rewidentów w trakcie rewizji sprawozdań finansowych, - audytorów wewnętrznych, którzy realizują zadania audytowe w ramach audytu finansowego i w...

- biegłych rewidentów w trakcie rewizji sprawozdań finansowych,
- audytorów wewnętrznych, którzy realizują zadania audytowe w ramach audytu finansowego i w różnych obszarach audytu operacyjnego,
- pracowników działów kontroli wewnętrznej, którzy realizują zadania z zakresu kontroli wewnętrznej w podległych jednostkach, oddziałach i filiach,
- głównych księgowych i pracowników służb finansowo-księgowych, którzy projektują i doskonalą mechanizmy kontroli wewnętrznej i kontroli finansowo-księgowej w środo wisku informatycznym rachunkowości,
- pracowników działu obsługi informatycznej jednostek.

Książka może także być pomocna w edukacji akademickiej studentom i słuchaczom studiów podyplomowych na kierunkach ekonomicznych związanych z tematyką organizacji rachunkowości, kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego i rewizji finansowej w jednostkach gospodarczych.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/audyt-kontroli-wewnetrznej/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/audyt-kontroli-wewnetrznej/