Decyzje menedżerskie

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814650
biznes, finanse

Książka zawiera omówienie praktycznej strony decyzji menedżerskich, począwszy od zdefiniowania problemów i decyzji menedżerskich oraz kontekstu sytuacyjnego tych decyzji przez psychologiczne aspekty procesów decyzyjnych aż do technik wspomagania procesów decyzyjnych i metod wspomagających akceptację decyzji menedżerskich. Każda taka decyzja jest bowiem podejmowana z uwzględnieniem istniejących uwarunkowań, których układ rzadko się powtarza.

Flaber | 2015-06-16
Sasetka00 | 2015-04-01