Drugi i trzeci rok życia dziecka. Rozwój i wychowanie

Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska
Wydawnictwo: eSPe
The toddler book: how to enjoy your growing child
asenata

Autorka cieszącego się uznaniem bestselleru pt. "Pierwszy rok życia dziecka" zabiera rodziców w dalszy etap podróży - przez drugi i trzeci rok życia malucha. Rachel Waddilove, która w pełni docenia wartość bezpiecznego i pełnego miłości życia rodzinnego, dzieli się swoją praktyczną wiedzą i wlewa nowego ducha w nasze potoczne rozumienie wychowania. Rachel z całym swym znawstwem prowadzi nas przez kolejne etapy rozwoju dziecka, udziela niezbędnych wskazówek, jak radzić sobie ze złym zachowaniem malucha i pobudzać do harmonijnego rozwoju. Zajmuje się wszystkim, począwszy od karmienia po przyuczanie do korzystania z nocnika, od chorób do pojawienia się nowego dziecka w rodzinie, a także - tak ważnym dla wszystkich - snem. Tej książki nie może zabraknąć w żadnej rodzinie!,,To bez wątpienia najmądrzejsza książka o rodzinie, jaką przeczytałem."Daily Telegraph,,Książkę tę można uznać za najrozsądniejszy podręcznik, jaki kiedykolwiek napisano o wychowaniu dzieci."The Observe

źródło opisu: Wydawnictwo espe

źródło okładki: www.czarymary.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!