Dyskusje o książce Kokaina

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki o narkotykach
Witam kiedyś czytałam taką książkę dziennik narkomanki ale niedtety nie mogę jej nigdzie znaleźć o ile dobrze tytuł kojarzę. Czy ktos może mi pomóc? Jedynie kojarzę że na ostatniej stronie był list Anny do przyjaciółki że niestety nie daje rady że przeprasza ja ze nie umie tak żyć
3 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2018)
Tak, 12 zł przesyłka 13 monitorowana
5 lata temu
Wymienię/sprzedam (listopad 2015)
Masz jeszcze "Oddychając z trudem?"
8 lata temu
Wymienię/sprzedam (październik 2015)
Sprzedam ew. wymienię  Legenda. Rebeliant  Legenda. Patriota  Legenda. Wybraniec  Kwiat paproci  Na psa urok  Czerwone jak krew  Zatopione Miasta  Zgon
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
Pokazuje 6 z 8