Sweet - Ano Amai Amai Aji

Wydawnictwo: Libre Shuppan
SWEET ~彼の甘い甘い味~
manga, yaoi, okruchy życia, romans
komiksy
japoński

Odaka Yuushi pracuje jako dystrybutor marketingu, w tajemnicy ukrywa to że jest uzależniony od ciastek oferowanych wyłącznie jako "specjalny serwis" przez restauracje w luksusowym hotelu Królewski Fort. Gdy nadarza się okazja, aby zbliżyć się do hotelu, Yuushi wykorzystuje szanse i chcę złożyć ofertę synowi właściciela hotelu, na sprzedaż internetową ich restauracyjnych słodyczy. Ale jakie żądania będzie musiał wykonać Yusshi za udzielenie jego zgody?

źródło opisu: https://libre-inc.co.jp/catalog/detail.php?product_id=11635

źródło okładki: https://libre-inc.co.jp/catalog/detail.php?product_id=11635

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!