Koi ja Nai Kedo

Wydawnictwo: Houbunsha
恋じゃないけど
manga, yaoi, komedia, szkolne życie
komiksy
japoński

Odkąd Yukimura, wiecznie rozdrażniony wiceprzewodniczący samorządu uczniowskiego, po raz pierwszy zrobił to ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, Shinonome, to ma wrażenie, że jego życie zmieniło się w walkę o przetrwanie. Shinonome atakuje go gdzie tylko może – w jego własnej sypialni czy nawet w bibliotece! Zdesperowany Yukimura odkrywa, że jego jedyną szansą jest oziębłe podejście do zalotów zapalczywego sąsiada. Jednak Shinonome potraktował to jako wyzwanie i wytoczył przeciwko upartemu wiceprzewodniczącemu ciężką artylerię!

źródło opisu: własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!