Kohitsuji to Ookami

Wydawnictwo: Shinkousha
子羊とオオカミ
manga, yaoi, komedia, szkolne życie, smut
komiksy
japoński
green_artist

1) Owca i wilk - Po stracie domu w wyniku pożaru, Koide Yuu dzięki swoim znajomościom zamieszkuje w apartamencie swojego przyjaciela. Sytuacja ulega jednak zmianie, gdy w mieszkaniu zjawia się Oosawa Masakuni, który ma wobec niego pewne plany... 2) Twój skupiony wzrok - Spotkanie po latach dwóch kolegów z liceum, co z tego wyniknie? 3) Proszę, nie puszczaj mojej ręki - Pracownik szantażuje...

3) Proszę, nie puszczaj mojej ręki - Pracownik szantażuje swojego przełożonego po tym jak zauważył, że jego szef poszedł z rozzłoszczonym klientem do hotelu.

4) Chcę się z tobą hajtnąć - Po oświadczynach Kaouru ma poznać rodzinę swojego chłopaka, co z tego wyniknie?

5) Nacieszmy się dzisiejszą nocą - Inaba uwielbia przesiadywać w barze, w którym pracują kelnerzy w mundurkach, ale tylko jeden z nich przykuwa szczególnie jego uwagę.

6) Zakochałem się w tobie po uszy - Przesłodzona historia o pierwszej miłości. Asao zakochuje się w swoim rówieśniku z sąsiedniej klasy. Czy ma u niego jakieś szanse?

źródło opisu: http://www.chocolat-novels.com/wp_book/0715-4/

źródło okładki: http://www.chocolat-novels.com/wp_book/0715-4/