Wpływ działalności sektora ubezpieczeniowego na wzrost gospodarczy

biznes, finanse
LubimyCzytać

Publikacja obejmuje trzy niezwykle ważne obszary tematyczne: system finansowy, ubezpieczenia i wzrost gospodarczy oraz ich wzajemne interakcje. Książka jest jedną z nielicznych pozycji w tym zakresie, które powstały w naszym kraju. Za szczególnie cenny element należy uznać próbę powiązania zagadnień rozwoju finansowego, w tym zwłaszcza ubezpieczeniowego, z zagadnieniami funkcjonowania sfery realnej gospodarki oraz próbę ilościowego określania kierunków i siły tych związków.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!