Leśne rozmyślania

technika
LubimyCzytać

Dzisiaj w Polsce lasy stały się ośrodkiem zainteresowania szerokich kręgów społecznych. Przyczyną tego są nie tylko produkty leśne, z drewnem na czele; coraz powszechniej ludzie uświadamiają sobie wielość funkcji lasu, przede wszystkim jego znaczenie ochronne i zdrowotne. Powszechnie również zdajemy sobie sprawę z obronnych funkcji lasu, do czego bez wątpienia przyczyniły się czasy ostatniej wojny, gdy las stał się twierdzą i domem polskich żołnierzy podziemia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!