Dyskusje o książce Conan Barbarzyńca

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Dobry wieczór -kody zniżkowe do księgarni Woblink, których nie wykorzystam, polecają się na weekend.  Tracą ważność za 3 dni:  vhnzprtwr qnleghcaewchtheyopyklqezxjc bcsisvoslxziuhwynmgvihdgtujtmlwhghr mhcfqdijwklhjbrrjjezpoijpppvsmpegcsrpodmcuqaqhjoltmapw
4 tyg. temu
Czytamy w Święta
Pierwsze wrażenie: typowa literatura piękna, która należy do tak ogólnego gatunku, gdyż trudno ją gdziekolwiek konkretniej sklasyfikować. Pod tym względem muszę przyznać, że początkowo dość często wybijałam się z rytmu czytania i na pewno nie wszystko zrozumiałam (szczególnie jeśli chodzi o początkowe rozdziały), ale po przeczytaniu całej książki uważam, że ma coś w sobie....
5 tyg. temu
Czytamy w weekend
@NiegdyśNatalia czasami, żeby coś zrozumieć, to trzeba tego doświadczyć.
8 tyg. temu
Czytamy w weekend
Dzisiaj i jutro opalanie i rower na pierwszym miejscu (ma być słonecznie i ciepło). :) Wieczorami wracam do "Nędzników" Wiktora Hugo.
8 tyg. temu
Czytamy w weekend
W ramach nominacji Książka roku 2023 przeczytałam niewiele ponad 50 książek. Najwięcej w kategorii: Autobiografia, biografia, wspomnienia - 8. Literatura faktu/publicystyka - 7. Powieść historyczna - 7. Znalazłam kilka książkowych perełek.
10 tyg. temu
Serial inspirowany klasyką fantasy będzie kręcony w Polsce, „Rozważna i romantyczna” w nowej wersji
Murzyni w "Rozważnej i romantycznej"? Chyba jednak powinny być jakieś granice. Jeśli jednak widzowie to łykają, stadnie uczestnicząc w projekcjach i płacąc za bilety, to chyba znak, że żadne granice potrzebne nie są. W takim razie proponuję murzyńską obsadę w "Krzyżakach".
11 tyg. temu
Pokazuje 6 z 17