Dyskusje o książce Ku Klux Klan. Tu mieszka miłość

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Jak widać, kilka osób i tu zbłądziło - taki powrót do przeszłości 😏 Dzięki za rekomenadcje - Rivers of Babylon mam na oku od jakiegoś czasu. A na razie -w przyszłych planach mam jeszcze świeży stosunkowo zakup Ruska klasyka Zapowiada się ciekawie i z humorem.
35 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
45 tyg. temu
 Zakon Zakon
Ja skończyłem książkę: Co Ci się przydarzyło, a zaczynam strażak.   😊
1 rok temu
Książki, które otwierają oczy. O problemie rasizmu, stereotypach i opresji (nie tylko) w Ameryce
@jacqueline ten człowiek przyłożył lufę pistoletu ciężarnej kobiecie do brzucha, a ty masz czelność go jeszcze bronić? Nie usprawiedliwiam policji, ale Floyda, bandytę i przestępcę, pochowali w złotej trumnie na Boga!
1 rok temu
Amerykański sen, czyli trawa na zgliszczach
z non-fiction dodałabym jeszcze  Shitshow! Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje Shitshow! Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje
3 lata temu
Pokazuje 6 z 33