NOISE MAGAZINE nr 2(4) (czerwiec 2015)

Wydawnictwo: Fabryka Hałasu
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
czasopisma
o77

Po raz pierwszy na 116 stronach mamy przyjemność przedstawić Wam ponad 20 obszernych wywiadów, szereg ciekawych tekstów biograficznych, których nie znajdziecie nigdzie indziej, 12 stron recenzji płytowych i książkowych oraz nasze stałe rubryki. Daniem głównym czwartego numeru Noise Magazine jest wywiad z Tillem Lindemannem – wokalistą Rammstein, który opowiedział nam o kulisach powstania ...

Daniem głównym czwartego numeru Noise Magazine jest wywiad z Tillem Lindemannem – wokalistą Rammstein, który opowiedział nam o kulisach powstania pierwszej płyty projektu Lindemann!

Oprócz tego polecamy m.in. arcyciekawą rozmowę z Antigamą promującą swój nowy album „The Insolent” czy wyczerpujące i dalekie od sztampy wywiady z tak różnymi wykonawcami jak Tribulation, Poison Idea, Rome, Dave Lombardo, Dodheimsgard lub Paradise Lost.

Na szczególne wyróżnienie zasługują również tekst o ikonie kobiecego rocka Kim Gordon, którym debiutuje na naszych łamach Małgorzata Halber oraz monografia poświęcona wspólnym projektom Kevina Martina (The Bug) i Justina Broadricka (Godflesh).

Wśród materiałów specjalnych w oczy rzuci się Wam zapewne unikalny wywiad z grafikiem Łukaszem Jaszakiem oraz obszerne, rocznicowe materiały poświęcone Relapse Records oraz Knock Out Productions.

A to tylko część atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy.

źródło opisu: http://noisemagazine.8merch.com/noise_magazine_numer_2_4_2015-id6029

źródło okładki: http://noisemagazine.8merch.com/noise_magazine_numer_2_4_2015-id6029

• Podręcznik dla superbohaterów. Tom 1: Podręcznik
  • Koniec samotności
  • Maszyny takie jak ja
  • Kuglarz
  • Zakon Drzewa Pomarańczy
  • Rachunek za szczęście, czyli caffe latte
  • Droga dusz
  • Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
  • What the F. Co przeklinanie mówi o naszym języku, umyśle i nas samych

7,54 (118 ocen i opinii)
Strażniczka
Shannon Messenger

8 (1 ocen i opinii)
Emocje i nastrój. Jak je zrozumieć i kształtować
Daniel Jerzy Żyżniewski

7,2 (10 ocen i opinii)
Zakon Drzewa Pomarańczy
Samantha Shannon

8,11 (98 ocen i opinii)
Rachunek za szczęście, czyli caffe latte
Karolina Wilczyńska

7,3 (27 ocen i opinii)
Droga dusz
Paulina Hendel

8,1 (31 ocen i opinii)
Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
Pema Chödrön

7 (2 ocen i opinii)
What the F. Co przeklinanie mówi o naszym języku, umyśle i nas samych
Benjamin K. Bergen

6,8 (5 ocen i opinii)
-O_O- | 2015-06-03
Na półkach: Przeczytane, Muzyka, Czasopisma, 2015
Przeczytana: 02 czerwca 2015

Mimo że ekstatyczny zachwyt dla tego pisma, który tkwił we mnie po nr 1, nieco osłabł, to i tak polecam, ze szczególnym uwzględnieniem artykułów o Kim Gordon, Karyn Crisis oraz GG Allinie. Pierwszy raz czytam o Karyn Crisis w prasie, a przecież znam jej poprzedni zespół od dekady.