Lubimyczytać.pl to:

typ
papier
8 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

zrealizuj własny przepis na sukces Przyciągaj pozytywnie myślących ludzi i korzystne wydarzenia świadomie wpływaj na Twoje otoczenie Naucz się stosować najskuteczniejsze techniki NLP Geniusz tkwi w NLP Wielkich rzeczy dokonują ludzie tacy jak Ty. Potrafią łatwo zażegnać zarówno kryzys w życiu zawodowym, jak i pomyślnie rozwiązać konflikt w życiu prywatnym. Wprowadzają zmiany, które na zawsze na lepsze odmieniają ich kariery i związki. Mają odwagę forsować swoje zdanie i wiedzą,

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Rafał | 2013-12-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Biznes